Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákszövetkezeteknél miért...

Diákszövetkezeteknél miért nappali diákokat keresnek nappali munkára?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, minden nap du. 3-kor végzem. Betöltöttem a 18-at, és el akarok menni dolgozni, de nem mehetek diákszövetkezethez, mert elutasítanak, mondván, nekik az kell hogy délelőtt járjak suliba, és délelőtt dolgozzak. Hogy lehet nappal dolgozni is meg suliban lenni?
2011. ápr. 1. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

faxság az egész én is e miatt nem tudok egyetem mellett dolgoni

ez kb. csak azoknak jó akik egyetemen levelezősök, vagy halasztanak

2011. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nappalis közterhei mások, mint az estis vagy levelezős. Ezért keresnek nappalist. Az egy más kérdés, hogy miért nappali, miért nem esti/éjszakai munkára...
2011. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam anno 12.-ben, de vagy 14.00-22.00-ig vagy 22.00-6.00-ig. Bár egy héten csak 2-3x.

A délelőttös műszakot gyakorlatilag csak hétvégén tudod vállalni. Hétköznap csak azok, akik egyetmisták és csúszás miatt kevés órát vettek fel, vagy azok, akik passzív félévesek. Még a levelezősök sem, mert azok meg nem vállalhatnak diákmunkát.


Egyébként ne is bánt, kapnál kb 500 Ft-os órabért, a diákszövetkezet meg eltesz óránként ugyanennyit érted. Inkább ha valamilyen tantárgyból erős vagy, akkor vállalj 7-800 Ft-ért korrepetálást.

2011. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Viszont vagy ha beiratkozol egy diákszövetkezethez akkor kapsz egy lapot ahol beikszelheted, hogy mely napok jók neked és délelőtt/délután/éjszaka. Így most én speciel péntek délután dolgozok 6 órát és szombat délelőtt szintén ennyit. Mindezt 500 ft-os órabérért. Ha nem vagy rászorulva ne menj el!


L/19

2011. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azoknak jó, akik passzív féléven vannak egyetemen, vagy nagyon laza az órarendjük. Heti 3 nap általában kötelező, így lógás nélkül nagyon nehéz. Gimi mellett meg se próbálnám. Max 4 órában vhol délután, ha nagyon muszáj.
2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!