Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékánnal kézfogás. Milyen...

Dékánnal kézfogás. Milyen kesztyűben?

Figyelt kérdés

Évnyitóra küldtek levelet, hogy a dékánnal kézfogás lesz, ezért alkalomhoz illő öltözékben kell megjelenni és fehér kesztyűt vinni a kézfogáshoz.

Férfiak milyen típusú fehér kesztyűt vegyenek és hol?

Érdemes erre többet áldozni, vagy ez egy egyszeri alkalom lesz és utána lehet eldobni?


2011. júl. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A jogi karon csak a diploma osztáson kellett ez a hercehurca. Írd be a google-ba.
2011. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Diplomaosztáskor még egyszer kelleni fog, szóval el ne dobd. Sőt, mivel nem olcsó, szívesen veszik mások, ha kölcsönadod később.


[link]

2011. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találsz fehér kesztyűt sok helyen, kb. 500 FT. Googleba beírod, kiad jó pár boltot. Talán esküvői boltokban is lehet venni, meg néhány elegánsabb ruha szalonban.


A dékáni kézfogás évnyitón nem kötelező, bár mindenesetre érdemes látni, hogy mi hogy megy.

Én például kölcsön kértem valakitől.

2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek megijeszteni, de nálunk például az ajándékboltban minimális összegért (pár száz forint) lehetett vásárolni, és a kutya sem nézte, ellenben az egyetem is árusított, kb. 3x annyi pénzért... Meggondolandó, hogy hol és mennyiért vesz az ember... Egyébként az is hülyeség, hogy végigszámolják az embereket, nálunk is ezt mondták, sokan is voltunk és azért szerintem tényleg érdemes elmenni! :)


Egyébként újra a dékáni kézfogó majd diplomaosztónál jön elő. Egyébként te is Miskolci Egyetemre fogsz jönni? :D Vagy máshol is van ez az évnyitós hagyomány... :D

2011. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Én ELTE Jogi Kar.

2011. júl. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!