Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tatabányán van ilyen orvost...

Tatabányán van ilyen orvost (FONTOS? Továbbtanulás miatt)?

Figyelt kérdés

az adott szakmára vonatkozó orvosi igazolás kéne egy üzemorvostól hogy továbbtanulhassak elektró vagy mechatronika szakon(mehára jelentkeztem de lehet kénytelen leszek az elektróra járni mert a mehán sokan vannak)


tatabányán van ilyen orvos ami adhat ilyen igazolást?olyan vizsgálatok kellenek pl hogy bírom-e,vagy nem vagyok-e színvak meg ilyesmi?


H a van akkor csak fel kell hívnom az orvost és kérni egy időpontot?(ha igen akkor vki linkelje ide a tatabányai kórház oldalát..)


köszönöm


2011. júl. 27. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
orvos* bocs kicsit ideges vagyok amiért lehet nem a mechára megyek...
2011. júl. 27. 08:58
 2/9 anonim válasza:

Hát azt, hogy színvak vagy e azt a háziorvos is megállapíthatja (gondolj csak bele, hogy a jogosítvány megszerzéséhez az alkalmasságit is a háziorvos állítja ki).

Nem vagyok biztos a dolgomban, de szerintem először próbálkozz meg a háziorvosodnál, mert szerintem ilyen alkalmasságit is kiállíthat.

Sok sikert!

2011. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
először ott voltam adott is igazolást de nem az adott szakmára szóval a háziorvos kilőve:S
2011. júl. 27. 09:14
 4/9 A kérdező kommentje:
meg ugye most az is probléma hogy még nem tudom hogy mechára vagy elektróra vesznek fel mert "Az adott szakmára való alkalmasságot igazoló orvosi szakvélemény kell" de azt elvileg ma megtudom hogy melyikbe vesznek fel
2011. júl. 27. 09:15
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt most pl azt sem tudom hogy melyiket nézzem meg...sebészet van meg ilyenek de nekem nem az kell

2011. júl. 27. 09:19
 6/9 anonim válasza:

Szóltál neki, hogy írja bele az alkalmasságiba, hogy milyen szakmához kell?

Most jotott csak eszembe, hogy mikor nekem kellett a kéz és lábápoló tanfolyamomhoz orvosi alkalmassági igazolás, akkor nekem is a háziorvosom állította ki, de szólnom kellett neki, hogy mit írjon bele az igazolásba.

2011. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen be volt jelölve a lapon de nem vizsgált meg,meg semmi csak ráírta hogy egészséges vagyokazt kész...aztán az igazgató mondta hogy ez nem jó meg lehet kell érte fieztni de rendes vizsgálatok kellenek...de az már megvan hogy bicskére megyek mert ott van háziorvos


most azon parázok hogy ugye júl 31-ig kell leadni a jelentkezéli lapot az megvan és elvileg ugye ma tudom meg hogy melyik szakra vettek fel....de az baj ha azt az orvosi igazolást később tudom csak odaadni mert csak szerdán van ügyelet a sulin?

2011. júl. 27. 09:41
 8/9 anonim válasza:
Szerintemnem gond, a főiskolákon is megadnak egy időpontot, hogy halasztva meddig adhatod be a szükséges iratokat.
2011. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez kicsit megnyugtat mert nem tudok aludni...nem elég hogy lehet nem arra a szakmára vesznek fel ahova én akarok menni még ez is :S:S
2011. júl. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!