Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véleményetek írnátok?

Véleményetek írnátok?

Figyelt kérdés
Az idén megint nem vettek fel egyetemre.járok pénzügyi-számviteli ügyintézőre, meg van fél év..de nem tudok dönteni. Jelentkezzek pótfelvételire, s vegyek fel diákhitelt, vagy csináljam meg a mérlegképes könyvelőt, s közbe menjek levelezőre vagy estire egyetemre? Ez az hogy mindkettőt akarom...
2011. júl. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

hova jelentkeztél egyetemre? úgy gondolod, hogy megéri fizetni a nemtudomhányezer/féléves tandíjat? és ki tudnád fizetni a későbbiekben is?

nem azért kérdezek, mert nem értem a kérdést, de nekem a saját magamnak feltett kérdések szoktak segíteni :)


a személyes véleményem az, hogy ha van még fél év (nem tudom, a "meg van fél év"-et úgy érted, hogy fél évet végeztél el, vagy annyi van-e még hátra), akkor azt már csináld végig... szerintem minden tanulásnak/képesítések egyszer meglesz az előnye.

és arra nem gondoltál, hogy miután elvégezted ezt fél év alatt, utána csinálni mondjuk egy nyelvvizsgát (ha még nincs), s még egyszer nekiszaladni a nappalis jelentkezésnek?

2011. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos a kérdés..szie gazdelemzés lett volna. De ha nagyon jól tanulok át lehet kerülni államira, nem? Fél évem van még azt nem hagyom abba.
2011. júl. 27. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor jól értettem :) igen, szerintem sem érdemes abbahagyni, a megszerzett tudás igazán jól jöhet a jövőben. egyébként igen, át lehet kerülni költségesről államira (és fordítva is persze) 1 év után. ahhoz állítólag nagyon jó tanulmányi átlagot kell produkálni, de ha elszánt vagy, s biztosan ezt akarod (irigyellek az elhatározásodért - ezt csak úgy mellesleg), akkor mindent bele!
2011. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megbeszéltük itthon a dolgokat, csinálok nyelvvizsgát:-)aztan majd ujramegpróbálom. A két nappali amugy se menne. Köszi a segítséget!
2011. júl. 28. 09:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!