Hány nyelven tudtok?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy ki hány nyelven beszél és melyek azok a nyelvek? lécci írjátok meg azt is hány évesek vagytok és mi a nemetek de ha ez túl indiszkrét akkor ne kérlek komoly válaszokat írjatok
2011. júl. 26. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

18/L

magyar az anyanyelvem

angol felsőfok

német középfok alatt

pár szó franciául és oroszul, de ez elenyésző


szóval összefoglalva: 1 nyelven tudok használhatóan az anyanyelvemen kívül.

2011. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

17/L

anyanyelvem magyar, szlovákul jól beszélek, mert felvidéki vagyok, angolul valamivel gyengébben, de kommunikálok, németül két éve tanulok, kicsit konyítok még a latinhoz.

2011. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Angolt tanulok 2004 óta, de sajnos nem megy igazán, mehetne jobban is. :)

Viszont két-három hét alatt "rám ragadt" az összes hazai, vadon élő madárfaj latin neve, hangjukról való felismerése, kinézetük alapján határozásuk, stb... (kb. 365 madárfaj él hazánkban), pedig nem is tanultam őket.(Se latint.) Ezt nem dicsekvésből írtam, csak nem értem, hogy hogy nem megy az angol, ha a latin nevek igen. Gondolom, érdeklődés kérdése is. :)

18/F

2011. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
76%

magyar- anyanyelv

román- felsőfokon

angol- felsőfokon

német- 1 éve kezdtem

2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Magyarul és angolul. De még legalább két nyelvet szeretnék megtanulni. Most héberül tanulok, ez mellé még szeretnék olaszt vagy spanyolt is tanulni (olaszul tanultam már egy rövid ideig). De az is lehet, hogy franciául tanulok majd, még nem döntöttem el.
2011. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

magyar: anyanyelv

angol: középfok(-->nemsokára TELC B2 nyelvvizsga)

francia: alapfok

spanyol: pár szó

2011. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

magyar az anyanyelvem

angolt és németet felsőfokon beszélem

finnül tanulok fél éve, még szeretném tovább tanulni, nem tudom, lesz e rá lehetőségem

spanyolul és oroszul pedig pár szót, mondatot tudok..


(albánul el tudok számolni 1-10ig, de ezt csak heccből tanultam meg kb. 13 évesen, mikor apunak albánt kellett tanulnia - fordító és tolmács volt... :) )


22L

2011. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólóhoz szólva hol vagy hogyan tanulod a finn nyelvet van finn nyelvkönyved? vagy hogyan
2011. júl. 26. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:

olasz-felsőfok

német középfok

angol középfok

2011. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Magyarul és angolul tudok.

13/f

2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!