Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik neten jelentkeztek TELC...

Akik neten jelentkeztek TELC nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

az honnan veszi a "vizsgadíj befizetését igazoló csekkszelvény"-t?

Mert anyum valami olyasmit mondott, hogy indigó papíros átutalási bizonylat egyik példányát odaadja a bank átutaláskor... ez lenne az a "csekk"? o_O


2011. júl. 7. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:

elnézést a rossz megfogalmazásért, csak siettem, mert egy barátnőmnek kellene =)

Javítás:

"azok honnan kapnak/kaptak"

2011. júl. 7. 21:53
 2/9 A kérdező kommentje:
és így -a x'D késő van má'
2011. júl. 7. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki az átutalásról szóló visszajelzést.
2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Nyomtasd ki az átutalásról szóló visszajelzést."


Amikor én jelentkeztem neten, akkor nem kaptam ilyesmit a mailben a Telctől. O_O

Nekem még anyum intézte, és mivel egy takaréknál dolgozik, ő gond nélkül nyomtatott ki olyasmit mint amiről írtál az átutalás után, de most nem merem szegényt felkölteni '_'

Ha ezt normál úton intézik, tehát bemegy valaki a bankba és ott átutal, akkor ő is kaphat ingyen ilyen másolatot, vagy azért fizetni kell? és akkor ez "indigó papíros átutalási bizonylat" micsoda? :D


Elnézést, hogy ennyire nehéz a felfogásom :D

2011. júl. 7. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is a TELC-től jött, hanem a banki oldalon ahonnan átutaltad a pénzt.


Mert miután átutaltad, akkor (visszajelez a rendszer, hogy a tranzakció létrejött) kapsz egy összefoglaló szerűséget, amit ha akarsz le is menthetsz magadnak.

Na, ezt nyomtasd ki.



Én így fizettem, tőlem senki sem kérte a bizonylatot.

2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nem is a TELC-től jött, hanem a banki oldalon ahonnan átutaltad a pénzt."


De a barátnőm nem neten akar utalni, hanem hagyományos módon.

Bár... bárki tud utalni neten akinek van a számláján elég egyenleg, vagy ehhez olyan betétet típust kell választani, amivel ezt is meg lehet csinálni?

2011. júl. 7. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert pl. a takaréknál csak akkor utalhat neten, ha előfizet(?) ilyen "házibank" nevű szolgáltatásra
2011. júl. 7. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezze (kérje)meg a bankos nénit.
2011. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Akkor kérdezze (kérje)meg a bankos nénit."


Végül is igazad van x'D

És köszi hogy próbáltál segíteni =)

2011. júl. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!