Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgára ünnepibe kell...

Nyelvvizsgára ünnepibe kell menni, vagy jó a farmer, póló összeállítás is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Írásbelire végül is tök mindegy hogy mibe mész,mehetsz akár farmerban,pólóban meg egy tornacipőben. Szóbelire már kicsit szebb ruhában kellene megjelenni. Esetleg egy sötét farmer,magassarkú és egy fehér blúz,vagy valami alkalmibb felső. :) Én így voltam. :)
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én farmerben mentem és fehér ingben.Szerintem jó lesz a farmer és hozzá szerintem inkább te is vegyél fel fehér inget(főleg a szóbelinél azért ajánlatos)
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írásbelire és a magnóhallgatásra teljesen mindegy, hogy mibe mész.


Szóbelire szerintem öltözz fel egy kicsit elegánsabban, ott azért fontos, hogy jó benyomást tegyél. Illetve ott a vizsgáztatók is megtisztelnek azzal, hogy ők sem pólóban és farmerban fognak ott ülni. :)

2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

írásbelire fekete v kék ing lesz,és farmer

szóbelire tűsarkú,farmer,és fehér ing :)

2011. júl. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!