Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a farmer, póló,...

Szerintetek a farmer, póló, zakó összeállítás mennyire divatos? Főleg iskolában hordanék zakót (gimi), nem lenne túl korai esetleg a korom miatt? 17 leszek lassan.

Figyelt kérdés
Csak sima egyszerű fekete zakóra gondoltam, alá valami világosabb pólóval. Tudom hülye kérdés, de nem ismerem a divatot.
2010. jún. 16. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne sztem, meg most divat is. Külföldön sok 16-17 éves öltözik így.


Én is hordanék ilyet, csak mások biztos furcsán néznének úgyhogy inkább nem :-(


18/F

2010. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rohadtul gáz ez a hozzáállás, de ha jogász leszel, ott elvárás hogy álmenőnek kell lenni, szóval hajrá.
2010. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát az előző tuti nem ért a divathoz, ha azt hiszi zakót csak a jogászok hordanak :D Nagyon menő összeállítás, igaza van az elsőnek külföldön aki menőbb így hordja! Végre nem a szánalmas dc-pólós meg vans cipős pasi!

15/l

2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok kerestem neked pár szettet: [link]

[link]

[link]


bár nem találtam pont olyat amit szerettem volna de kb ilyen. Azt elfelejtettem írni, hogy hétköznapibbá tudod tenni ha feltűröd az ujját

2010. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Női szemmel nézve elég kiábrándító ez a viselet. Lehet, h. divat manapság, de elég igénytelen. Különbenis 17 évesen ne akarj zakót hordani, ráérsz vénebb korodba.Póló halásznadrág, sort, vannak sexi cuccok, vagy egy laza ing, vannak nagyon fiatalos lenge ingek. Nem tudom milyen testalkatú vagy, de szerintem megtalálod a hozzád illőt. Mondok még valamit, ami még divatos ezek a francia, galléros pólók. Ezeket bárki hordhatja.
2010. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Te tizenötéves kis pcsa. Egy szóval nem mondtam, hogy nem divatos. Azt mondtam, hogy gáz. Mert az. Jajjdemenő.
2010. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól néz ki és, ha te jól érzed magad benne akkor hordj nyugodtan. :)

15/L

2010. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csak a cipőt meg a farmert jól válaszd meg hozzá, én is szoktam zakót hordani. Bulikba stb pedig inkább ilyesmit: [link]

(szmoking)

2010. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Divattervezőin végeztem. Akik szerint ez gáz, lehet ideje lenne informálódni a divatról. (ugyanis az volt a kérdés, hogy divatos-e). Az. Amennyiben megfelelő színösszeállítást választasz, egy elegánsan lezser végeredményt kapsz. Arra figyelj, hogy a póló ne legyen mintás vagy csak egy nagyon minimális minta legyen rajta, illetve a cipő is kövesse ezt a lezserül elegáns vonalat.
2011. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vonzó, ha egy fiúnak van stílusa az öltözködés terén! HajrÁ! Viseld bátran!
2014. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!