Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés

Hogyan kell továbbküldeni az oktatási hivatalnak az érettségi bizonyítványom másolatát és a 4. osztályos bizonyítványom másolatát?

Én postán intéztem eddig, nem e-felvin.

De fogalmam sincs, hogy kell.

Csak fogok egy borítékot és belerakom a két darab fénymásolt lapot és felküldöm az OH-nak?!

És ha sorrendet akarok változtatni akkor, hogyan kell?

Kérlek írjatok, mert fogalmam sincs róla!


2011. jún. 30. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a trollokkal kedves kérdező, a saját gyengeségük miatt piszkálódnak csak.


felvi.hu-n ott a válasz mindenre.

2011. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Csak azt árulná el végre ez a rendkívül "bölcs bunkó" hozzászóló, h miért is idióta a kérdező? Ez az oldal szerintem nem az, ahol a világ legnagyobb atomfizikusai tesznek fel egymásnak kérdéseket szigorúan olyan dolgokról, ami nincs leírva. Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni minden témában. Ennyi erővel nem is kell ez az oldal, hiszen minden itt feltett kérdésre meg lehet szerezni máshol is a választ (barátoktól, orvosoktól, könyvekből stb.). Így mindenki, aki itt kérdez vagy foglalkozik az itt kérdezőkkel az egy idióta. Ez egy teljesen normális kérdés. Amúgy te nagyon bölcs, egyik könyv és a felvi.hu sem írja, h pl. milyen formai követelményei vannak (ha vannak) a dokumentumok pótlásának. Mivel még nem felvételizett a kérdező, és nem szeretné ezen bebukni idén az egyetemet, ezért teljesen jogos a kérdése és félelme. De ha még vhol le is van írva, akkor itt nem lehet megkérdezni? mert ilyen alapon itt nem lehetne egy kérdés sem, kivéve az ilyen rendkívül értelmes kérdéseket, mint a "te szűz vagy még?" és a társai, mert erre nyilván nincs sehol válasz.
2011. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bla bla menjetek inkább aludni.
2011. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a "bölcs bunkó", ahogy egy előttem szóló írta, inkább "idióta bunkó" hiszen leáll vitázni egy "idiótával"
2011. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a tájékoztatóban és az emailben is összevisszaságok vannak, akkor a kérdező akkor jár a legjobban, ha felhívja a felvit, vagy levelet ír nekik.

Vagy megkérdezi a suliban, több (idén felvételiző vagy tanár) szem többet lát :)

2011. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tényleg volt egy elírás, ezért én bementem a központba és személyesen intéztem
2011. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!