Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S a regisztrációs...

S. O. S a regisztrációs csomagom ma érkezett meg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye ma 28.-a van és van benne egy csekk amit 24.-éig kellett volna befizetni:S!! ami fura, hogy van benne egy határozat is (mivel hátrányos helyzetű vagyok), aminek az első bekezdésében az van hogy nem kell befizetni, a köv. bekezdésben pedig az, hogy haladéktalanul :S nem értem ...
2011. jún. 28. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
még délelőtt elküldtem a csekket !!de még az emailt meg sem nézték :S tegnap is írtam egy emailt amikor megkaptam a csomagot még azt sem nézték meg :S úgyhogy nem tudom, mennyire törődnek ezekkel a dolgokkal! én elhiszem hogy sokan problémáznak meg nincs idő. mind1 is nekem csak tegyenek vissza a rendszerbe és vegyenek fel ahova menni szeretnék :D
2011. jún. 29. 18:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Elmondom mennyire, kábé 15-20-an vagyunk, aki csak ezzel foglalkozik, úgyhogy relax.
2011. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És fotocellás ajtótok van az ügyfélszolgálaton? Vagy legalább egy asztal?

Csak azért, hogy legyen mit letépni, borogatni a kérdezőnek, ha mégsem úgy sülnének el a dolgok.

2011. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aham, gondolom bejönne asztalt csapkodni, főleg az olyanja, akinek a nagymama telefonál felvételi ügyben. No comment.
2011. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat olvasom a tékozló homár blogot... ;)
2011. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!