Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Payppal-on regisztáló kismamák...

Payppal-on regisztáló kismamák, érdekelne, hogy amikor regisztáltatok, hány nap mulva érkezett meg a 4 jegyü regisztrációs kód, amivel megerősítettétek a számlátokat?

Figyelt kérdés
Én március elején regisztráltam, és a mai napig nem érkezett meg. Ez normális? Leveleztem velük már töbször is, hogy mikor érkezik meg, és csak azt írják, hogy online hamarabb, de ha a bank küldi akkor késöbb. Nektek hány nap alatt érkezett meg???
2010. márc. 22. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azonnal megjött, igaz mi online csináltuk.
2010. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is online csináltam, de akkor mi lehet a hiba???
2010. márc. 22. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a párom bankkártyájával regisztráltam, levontak ellenőrzésképpen kb 300 forintot, amiről a párom azonnal kapta is sms-ben az értesítőt és ebben benne volt a kód is. Azon viszont elgondolkodtunk, hogy ha nem jönne neki minden fizetés után sms értesítő, akkor honnan tudtuk volna meg a kódot...?
2010. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem levontak 400 ft-ot, 3x-is, de nem tudtam, hogy ott kell keresni a kodot. Azok az sms-ek már nincsenek meg.
2010. márc. 22. 14:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, nagyon sokat segítettél. Arra vártam, ami egészen idáig a szemem elött volt. Visszanéztem internetbankon keresztül, és megtaláltam a számot. Nagyon-nagyon köszönöm!!!!!!
2010. márc. 22. 15:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!