Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S a regisztrációs...

S. O. S a regisztrációs csomagom ma érkezett meg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye ma 28.-a van és van benne egy csekk amit 24.-éig kellett volna befizetni:S!! ami fura, hogy van benne egy határozat is (mivel hátrányos helyzetű vagyok), aminek az első bekezdésében az van hogy nem kell befizetni, a köv. bekezdésben pedig az, hogy haladéktalanul :S nem értem ...
2011. jún. 28. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megkeresed az illetékes osztályt, és felhívod őket, hogy most akkor wtf van.
2011. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Próbáld értelmezni, ami le van benne írva. Ez elvárható egy leendő egyetemistától.

Ha arra jutottál, hogy be kell fizetni, akkor fizesd be, nem miattad történt a csúszás.

Ha nem sikerült, akkor írd ide a szöveget és segítek.

2011. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
közben értelmeztem :) sztem úgy van, hogy mivel hátrányos helyzető vagyok ezért az állam áll 4500 ft-ot de a másik felét nekem kell befizetnem :)
2011. jún. 28. 18:38
 4/15 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom hogy a késésből lesz-e vmi probléma :S
2011. jún. 28. 18:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a levél feladási dátumát! Az is lehet, hogy már simán lejárt a csekk határideje, mikor feladták. Amúgy néhány nap késésen nem szoktak szívózni.
2011. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
írtam nekik emailt és holnap az lesz az első dolgom, hogy feladom a csekket! nagyon remélem, hogy nem lesz belőle probléma, mert az van odaírva.hogy aki nem fizeti be 24-ig azt törlik az adatbázisból :S:S
2011. jún. 28. 19:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont talán ne fizesd be, amíg nincs válasz. Ezért mondtam a telefont. Ha töröltek az adatbázisból már, akkor kidobtál egy rakás pénzt. Logika..
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ma felhívtam őket és azt mondták, hogy az adataimat már kitörölték, de a befizett csekket ha beszkennelem és elküldöm nekik akkor visszállításra kerülnek :)
2011. jún. 29. 10:44
 9/15 anonim ***** válasza:
A csekk másolatának elküldése után mindenesetre napi szinten nyaggasd őket, amíg tényleg vissza nem kerülsz a rendszerbe.
2011. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A felvételi ügyfélszolgálaton dolgozom, nehogy naponta hívogass minket, van rajtad kívül is elég telefonunk. Azt mondtuk, hogy visszakerülsz és vissza is fogsz, amint megkapjuk a befizetést igazoló dokumentumot.
2011. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!