Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettségin az írásbelim...

Ha érettségin az írásbelim hármas lett és kell még 8 pont a szóbelihez de nem fogok tudni semmit akkor megmarad a hármasom vagy lehúzza kettesre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány pontos az írásbeli,abból hány pontot értél el, és hogy hány pontos a szóbeli. De mint érettségiző ezt ki kellene tudnod számolni...
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 10%át mindenképp teljesítened kell a szóbelinek is tehát pl. 50 pontból 5öt vagy bukás.

Ebből kifolyólag le nem húzza csak jobb lehet, még ha kicsivel is. ha nincs meg a 10% akkor meg cseszheted az írásbelidet is, októberben ismét vár a bizottság.

2011. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát úgy van hogy az írásbeli az 120 pontos volt és abból értem el 82 pontot és ugye 90 ponttól lesz 4-es.

a szóbelin pedig 30 pont a maximum elérhető.

tehát akkor 3 pontot kell elérnem minimum.. annyi remélem meg lesz én nagoyn félek tőle mert vannak tételek amiket tudok de attól félek hogy amit kihúzok azt nem fogom tudni vagy ha épp megtanultam akkor pedig semmi nem fog az eszembe jutni.. :/

2011. jún. 22. 17:27
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogyha most nem sikerülne akkor októberbe hogy lenne?? (de nem is akarok ilyenre gondolni mert ngyon gáz lenne ha nem sikerülne mert kb én lennék az osztályból az egyetlen. )
2011. jún. 22. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Miféle írásbeli érettségi az, hogy 120 pontos? :O
2011. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
infó
2011. jún. 22. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Na milyen lett a végén?
2015. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!