Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tanárnak...

Hogy lehet egy tanárnak finoman beadni hogy nem szeretnék elmenni arra a versenyre amire ő engem szánt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Valami ilyesmivel:"Tanítónéni!Ne haragudjon de én erre a versenyre nem szeretnék elmenni,mert engem nem érdekel ez a tantárgy,ezért feleslegesen nem is szeretnék rá tanulni.Számomra ez az egész csak időpazarlás volna.Na meg ha nem szeretnék elmenni akkor úgysem fogok rá tanulni és ha nem tanulok rá akkor nem leszek eredményes...valami hasonló mondatokkal lehet próbálkozni.De tapasztalatom szerint ha egy tanár egy diákot el akar küldeni egy versenyre, akk azt el is fogja küldeni.
2009. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ez a tantárgy felesleges+ ezt nehogy mondd neki!!!

szerintem menj el, most sokat nem veszthetsz vele

2009. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha még csak tanulni kéne de most az volt h írtunk egy tesztet a közlekedésről,és enyém lett a legjobb. Ám rájöttem hogy itt biciklizni kell akadálypályán meg kereket cserélni biciklin.Na én örülök ha a láncot visszakínlódom a bicajomra nem hogy kereket cseréljek.
2009. márc. 21. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

én ezt mondanom: dehogy megyek én ilyenre, ne is számítson rám


ha nem vagy ilyen bunkó mint én akkor valami ilyesmit mondj :D :

hát én nem szeretnék elmenni erre a versenyre, nem vagyok túl jóba a bicajokkal szóval ez nem nekem való. de azért köszönöm a lehetőséget.

2009. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!