Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE-GTK - hogy van itt a...

BCE-GTK - hogy van itt a nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Jelenlegi itteni hallgatókat kérdeznék leginkább.

Gazdálkodási és menedzsmentre fogok járni ősztől, és az lenne a kérdésem, itt hogy vannak a nyelvórák - a BCE honlapja nem volt túl informatív.

Angolból és spanyolból felsőfokúm van, németből közép. A német nyelvtudásom biztos fejleszteni szeretném, de angolból és spanyolból sincsen üzleti tudásom... emellett még szeretnék megtanulni franciául, ez a 4 nyelv volt mindig is a cél. El tudom ezt, vagy legalábbis nagy részét, a suli keretein belül intézni?


2011. jún. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Gazd.men. alapszakon összesen 2 félévig lehet ingyenesen nyelvet tanulni, a többiért fizetni kell.

Minden általad felsorolt nyelvet lehet tanulni, általános és szakmai kurzusok is vannak.


[link]

2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

2 félévig? O.o Nem bírtam ezt elhinni, mikor valami tantárgytáblázatot néztem. De most már muszáj leszek. 2 félévvel nem megyek semmire... :/ Hát asszem nem itt fogok megtanulni franciául. Inkább a többit tökéletesítem.

2011. jún. 6. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

2 félévig ingyenesen. Aztán költségekbe kerülhet.


DE! Amennyiben mondjuk majd második szaknak csak elkezded az NG-t, vagy az NT-t (nemzetközi gazdálkodás/tanulmányok) akkor azokkal jár +4félév idegennyelv oktatás ingyenesen, és senki sem kötelez arra, hogy elvégezd azokat a szakokat. (más szakkal +2 félév)


Csak arra kellene majd figyelni, hogy minden félévben ott legyen 15 kredit elfogadva (évente 30), és mivel a GM és az NG egy karon van, így eléggé sok tárgyat el tudnál fogadtatni, itt is ott is.

2011. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, tárolom az infót, aztán majd hasznosítom, ha tudom, mert most még elég bonyolult. :D
2011. jún. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!