Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a nyelvtanul...

Szerintetek lehet a nyelvtanulás függőség?

Figyelt kérdés
Nem tudok lemondani arról,hogy nyelvet tanuljak és mindig belekeveredek tanfolyamokba,szinte már függővé váltam Ez normális?
2011. jan. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha végül sikerül megtanulnod a nyelvet, akkor inkább egy igen hasznos hobbi. :-)
2011. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha valakinek van érzéke hozzá, akkor ezt ki kell használni. Én imádok nyelveket tanulni, 18 éves vagyok, angolul, németül és spanyolul tanulok. Németül kezdtem el először tanulni, az angol utána hihetetlen könnyű volt, mint a kosz, úgy ragadtak rám a dolgok. Ha már két nyelvet tanulsz, és már megy is, akkor a többinél hamar fel tudod venni a fonalat. Most szeptemberben kezdtem el spanyolul tanulni. Nekem az angol tudásom segített, hogy jobban megértsem a spanyolt. Pl. sok szót ki tudok találni, hogy mit jelent, mert hasonló az angolhoz (pl.: public transport - transporto publico)
2011. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, lehet függőségnek nevezni. Komolyabban mondva viszont hobbi. Én még csak a 3. idegen nyelvet tanulom, angol, német után most az olaszt és hihetetlenül tetszik. Előtte próbálkoztam az orosszal, de az nem tetszett ezért abbahagytam. Nem bírom sokáig nyelv nélkül.
2016. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!