Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÁÁ, nagyon unom már a tanulást...

ÁÁ, nagyon unom már a tanulást? Még két hét az államvizsgáig és nagyon nagyon nem megy a tanulás!

Figyelt kérdés
60tételem van és nagyon sok! Próbálom lerövidíteni, hogy 12oldalas tétel helyett csak max 3oldal legyen. Igy is nagyon lassan haladok a tanulással!
2011. jún. 6. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek:( Nekem is sokat kell tanulnom Bár én csak érettségizem. De már nagyon elfáradtam. Tudom h neked az érettségi már semmiségnek tűnhet. Jövő hét kedden szerdán lesz a szóbeli. Utána meg megyek angol felsőfokú nyelvvizsgára, de nincs sok remény arra h sikerüljön. Nincs erőm nagyon tanulni rá. De nézd a jó oldalát. Két hét annyira nem sok idő. Hamar el fog múlni.
2011. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Bsc-n 80 tételünk volt, azt is unta már mindenki a végére, de csak meglett.

Tarts egy kevés pihenőt két tétel között, úgy gyorsabban fog menni a tanulás. Próbáld inkább felidézni a régebbi tanulmányokat, mint újra megtanulni a tételt.

(Én is annó a 35. tétel környékén feladtam és kihagytam azt, mondván ezt a hülyeséget nem fogja senki sem kérdezni, mert ilyen rosszul definíált tétel nem létezik. Tippelj, melyiket húztam. Aztán kiderült, hogy az addigi tanulás nem volt hiábavaló, összekapartam egy jelesre valót.)

2011. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!