Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik az okj vizsga?

Hogy működik az okj vizsga?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az okj-s írásbeli vizsga.... Banki szakügyintéző szakra járok, de ez az iskola kész katasztrófa... Soha nem tudnak semmit, nincs anyagunk semmi... Mostmár mindegy. Leadtam a szakdolgozatom, kidolgoztam a szóbeli tételeket,holnap írásbeli. De őszintén szólva el sem tudom képzelni hogy sikerülni fog ez az írásbeli... (Csak hogy képet kapjatok milyen jól is adják le az anyagot: tavaly 40-ből 3an mentek át.... ) Ha az írásbeli nem sikerül mi lesz???? Mert ugyebár ez MODULOS felsőfokú szakképzés. A tanárunk azt mondta hogy semmi köze az írásbelinek a szóbelihez és a szakdolgozat védéséhez, más azt mondja nem tudja, más meg hogyha 60%-t nem érsz el az írásbelin, lehúzhatod a szakdolgozatodat, meg a kidolgozott tételeidet.... Ki mit tud?
2011. jún. 2. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!