Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik már leérettségiztek azok...

Akik már leérettségiztek azok mit gondolnak utólag? Felesleges volt parázni?

Figyelt kérdés
Nem csak idei...hanem régebbi érettségizők véleményére is kíváncsi vagyok...én jövőre fogok, de kb ahogy közeledek, egyre jobban érzem, hogy nem tudok semmit se.
2011. máj. 29. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így, utólag visszagondolva, nevetségesen könnyű volt az érettségi. És kár volt annyira túllihegni a dolgot. Tanárok is mindig jöttek, hogy jaj így az érettségi, úgy az érettségi... Aztán nem volt semmi nagy durranás.
2011. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utólag végiggondolva, (azóta két félévet lehúzva az egyetemen) tényleg feleslegesen paráztam anno.

inkább vicces volt, ahogy súgni próbáltak, színészkedtek ott előttem a tanárok. 3-asra meg lehetett csinálni bármit, akkor is, ha ki sem nyitottam a könyveimet, füzeteimet, de használtam a felkínált ottani könyveket, lexikont, atlaszt stb.

ha meg még valaki át is olvasta a dolgait, ahogy tettem én is.. nem benyalta, csak átolvasta! akkor már minden simán ment, az 4-es, sőt 5-ös is. (tudom, százalékos a rendszer, szóval úgy értem, 85% fölött .)

2011. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Év közben nem voltam valami jó,és nem paráztam,mert művészetis szakra készültem,ahol nem ez számít. És 2 kettesem lett csak.
2011. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!