Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zene hallgatás közbe tud vagy...

Zene hallgatás közbe tud vagy szokott valaki zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
És tud is mellette tanulni vagy csak jobb hangulat érdekébe?(és igazából a tanulás meg le van .....a?)
2011. máj. 29. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a kérdéssel feldobtad a napomat :D :D
2011. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

neked még kéne tanulnod.

fogalmazni,olvasni, értelmezni.....

2011. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
basszus nem ezt akartam írni :D bocs,hanem ,hogy "zene hallgatás közbe tud-e valaki tanulni" :D
2011. máj. 29. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most nekem is tetszett... :D:D Azért válaszolok, ha már itt vagyok! :) Egyetemista vagyok. Szoktam zenét hallgatni tanulás közben, de csak is azért hogy ne legyen síri csend. Olyan zene közben nem tudok tanulni, amiben van szöveg, ezért sokszor inkább beteszek lejátszási listába valami komoly zenét, klasszikust, és az megy csöndben.
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam, ha feszült vagyok.

Olyan kell,aminek nincs szövege, vagy nem értem. Meg persze nem lehet hangos sem. Akkor megnyugtat.

2011. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Simán, sőt a szöveg sem gond. Minden műfaj jöhet. Különösen szakdoga írás közben jó hangosan szól, vagy házi írás-de tanulni is- Tehát Igen. Jó Tanulást :D
2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Háát, szerintem te zenehallgatás közben írni nem tudsz.. :D Őszintén. Mi ment akkor? :D

De én szoktam úgy tanulni, de akkor is csak a gyakorlati dolgokat, a magolós részeknél kikapcsolom. :)

2013. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!