Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskola ba a...

Melyik nyelviskola ba a legkönnyebb a listening / hallgatás angol ból? C1, felsőfok!

Figyelt kérdés
Az írásbelim megvan, és a szóbelím minden része is 90% körül volt, kivéve a listening, mert az 20%... Összeségében így is 65%-os lett ( tehát átmentem volna ), csakhogy minden feladatrészben el kell érni 40%-ot, és ezért buktam meg... Ez a Pannon nyelvvizsga volt.Hol a legkönnyebben, hol kellene másodszor próbálkoznom? ( a beszéd részével nem lesz gond, a 90%-ot szerintem tudom hozni )
2011. máj. 20. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig pannonon nem is olyan vészes a listening, nem nagyon tudok könnyebbet ajánlani.

Inkább gyúrjál még a dologra, és akkor biztosan átmész. Hallgass híreket angolul, vagy nézz filmet, gyakorlófeladatok stb. Felsőfokon nem lehet mázliból átmenni a hallásértésen, és nem véletlenül felsőfok, nyilván nehéz.

2011. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 20% az elenyésző,rettenetesen gyatra teljesítmény azon nagyon van még gyúrnivaló...
2011. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!