Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol középfokún nehéz...

Origo angol középfokún nehéz a magnó hallgatás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem találsz rá neten példát. A technikai körülmények viszonyt befolyásolhatnak, bár ez minden vizsgánál így van. Nem mindegy pl, hogy kapsz fejhallgatót, vagy egy hatalmas, borzasztó akusztikájú teremben recseg a magnó. Sok sikert!
2011. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem mindenhol kb. egyforma nehéz.

Ha van gyakorlatod az angol beszéd megértésében, akkor mindegy, hol vizsgázol.

2011. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam nem volt túl nehéz.
2011. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mikor voltál? mert a honlapjukon azt olvastam,hogy változás történt a beszédértésnél áprilistól. neked pontosan milyen feladatok voltak?
2011. máj. 29. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most voltam 1 hónapja. Nem volt valami könnyű, maga a szöveget találtam nehéznek, Barbi babáról volt szó és 8 kérdés volt magyarul és magyarul kellett válaszolni.

Végülis nem volt gyors a szöveg ilyen téren nem volt gond. Csak naa.. a szöveg volt nehéz.

2011. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát sztem elég nehéz...Nyelvtanfolyamon

mikor gyakoroltunk mindent értettem, de a vizsgán...20/9 pont és 8tól van meg szóval épphogy...

2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:15-ös vagyok.

Én egy éve voltam.

Arról szólt a szöveg, hogy egy pasas ott felejtette a több milliót érő hegedűjét a vonaton.


Ilyen kérdések voltak, pl:

Mennyit ér a hegedű?

Mikor csinálták?

Hol csinálták?

Hova ment a féri a vonattal?

Hány font váltságdíjat ajánlottak fel?

Kié volt a hegedű?

Hova rakta az ember a hegedűt a vonaton?

Mi történt a hegedűvel a második világháborúban?

2011. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
féri =férfi
2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!