Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napló eltűnések, szerintetek?

Napló eltűnések, szerintetek?

Figyelt kérdés

mi történne akkor, ha mondjuk pl...:

1.

-full bukásra állok mindenből, és ki akarnám játszani a tanárokat olyan módon, hogy mondjuk be megyek az irattárba, és el lopom az osztálynaplót.

soha nem derülne ki hogy én voltam, stb...

- Hogyan tudnák leosztályozni év végén az osztályt?


2. ugyanez, csak az összes osztállyal?


válaszokat előre is köszi.


(nem példa)


2011. máj. 24. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor még én voltam gimnazista, már akkor is volt elektronikus napló. Hamarabb volt vezetve, mint az írásos, talán 1-2 év után el is hagyták teljesen a papíralapút.

Ezenkívül a tanároknak van saját kis naplójuk, abban is vezetve vannak a jegyek.

2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Plusz mindig kiderül, hogy ki lopte el. A volt sulimban egy gyerek ellopta a naplót, nem kicsit szívatták meg utána, mert nem számolt a kamerákkal. SZÍVÁS!

Szerintem próbálj meg tanulni, felelni amiből lehet. Sokszor a tanár jóindulata is segít. Egyszóval: ne legyél szemtelen, vállalj plusz munkákat stb.

2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!