Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztikus, gyakorlati napló?

Logisztikus, gyakorlati napló?

Figyelt kérdés
Logisztikai műszaki menedzserasszisztensnek tanulok.Nyári gyakorlatra kellett volna mennem,de nem találtam egy gyakoralti helyet sem ahol alkalmaztak volna. Gyakorlati naplót kell írnom ! Tudna e valaki segíteni nekem a naplóban ( vagy hogy honnan tudnék szerezni ), aki hasonló szakmát tanul/tanult ?
2011. aug. 7. 16:45
 1/8 anonim válasza:
Hát ez szívás... hány óra kell? Ha még befér akkor sürgősen kérd a suli segítségét! Nálunk (inf. háltelepítőn) is ez volt. Pár embernek nem jött össze így hát a suliba kellett lehúzni. Nem maga a napló a lényeg, hanem, hogy tudják igazolni, hogy ott voltál. Ha van vállalkozó ismerősöd azzal is lezsírozhatod, hogy írja meg neked a papírt és igazolja ha rákérdez a suli, hogy ott voltál és lement az x óra.
2011. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az igazolás már megvan, ismerős által, de a naplóban nem tud segíteni.

2011. aug. 7. 16:58
 3/8 anonim válasza:
Ja akkor nincs gond... írj bele minden hülyeséget ami eszedbe jut azt adj magadnak jegyet is azt csá :D bár én rendesen lehúztam a gyakszit, de azt a f0st nekem is magamnak kellett megírni. Kamuzzá mint az állat kapj egy 4-est azt csá! Azt már senki nem fogja nézni. Pl én beleírtam, hogy régi hardverelemek tesztelésre rendszerezése a raktárban azt közbe itt lógtam a gyiken :D
2011. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Illetve csak ezt halottam az egyik ismerősömtől ;)
2011. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:DD csak az a baj hogy semmi hülyeség nem jut eszembe, a paprikás krumpli receptjét meg nem írhatom bele:D
2011. aug. 7. 17:12
 6/8 anonim válasza:
Hát ebben pedig én nem tudok segíteni... azt se tudom mit csinál egy logisztikai műszaki menedzserasszisztens XD
2011. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vass Zsuzsanna válasza:
keres rá a neten szakdogákat én is csinálom bár pénzügyi szakügyintézőnek tanulok....
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sikerült megoldást találni a problémára? Elfogadta a suli?

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok ugyanezen a szakon...

2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!