Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy nem...

Volt veletek olyan, hogy nem akartátok elhinni az érettségitek eredményét?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam az egyik érettségim eredményét, és azóta azon agyalok, hogy nem lehet annyi, csak ha nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nagy szerencsém van! Amit nem tudok elhinni!

Én olyan 50-55%-osnak számoltam, erre kiderült ma, hogy 74. De azóta azon izélek, hogy tuti valami nem oké, vagy én vagy a tanár elnéztük vagy valami gubanc biztos, hogy van. Komolyan mondom, már belefájdult a fejem.

Már feladtam, hogy felvegyenek egyetmere, de így még van esélyem. Úgy számoltam, hogy 20 pontot tuti vesztettem, 55 biztos megvan, de nem akarom elhinni, hogy csak 6 pontot vesztettem még.

Nyugtassatok meg, hogy csak én vagyok a hülye és a sokk miatt van ez, hogy nem tudom elhinni.

Felírtam pár megoldást egy papírra, hogy újra átszámoljam a pontjaimat, de már nincs meg a papír!


2011. máj. 23. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint kerestem azt a papírt, hogy újraszámoljam...
2011. máj. 23. 22:51
 2/5 anonim ***** válasza:

ezen mit agyalsz már, öröljél neki hogy jó lett. Akkor kéne agyalnod, ha megbuktál volna.

Feküdj le, és holnap tanulj a szóbelire.

2011. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azon agyalok, hogy biztos nem lett ennyi, hanem valami félre lett nézve. Más diák eredményét mondták vagy mit tudom én. :S
2011. máj. 23. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a töri írásbelim 86%-os, a magyarom 79%-os lett. Amikor megtudtam, én sem hittem el. Előtte hónapokba már gondosan elterveztem, hogy legfeljebb 50-60%-ot fogok elérni, és ez nem is izgatott, mert az volt a lényeg, hogy meglegyen (előtte 4 év leszartam ezt a két tárgyat, de dupláztam, és műszakira mentem). Erre jött a meglepetés, hogy az egyik 5-ös szintre, a másik majdnem 5-ös szintre sikerült... (Persze szóbelivel stabil 4-es lettem mind a kettőből, mert ott tudni is kell, na de nem is ez a lényeg.)
2011. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem, ha nem jó, az se jó, ha jó, ez se jó. Most vagy örülj neki vagy hagyd abba a fölösleges pánikolást. Annyi. Pont. Grat. Cső.
2011. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!