Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én az érettségi eredményét...

Ha én az érettségi eredményét akarom majd beszámíttatni a felvételinél, akkor is fel kell tölteni a 12-es évvégit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha duplázol nem kell.

De azért szerintem nem árt...

2011. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fel kell tölteni.

Nincs ilyen, hogy "azt szeretném beszámíttatni". Felvételi pontok számolásánál zt nézik, amelyik neked a legelőnyösebb - ha az érettségi pontok duplázása, akkor azt. Ettől függetlenül mindent be kell nyújtani, amit kérnek.

2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, ugyanis az egyetlen kötelező dolog a felvételihez a végzettséget igazoló dokumentum (érettségi bizonyítvány) beküldése/feltöltése. Sehol nem írják, hogy kötelező lenne az év végi bizonyítvány feltöltése.

Amit az előző válaszoló írt, az is igaz, mindig a legelőnyösebbet számolják. Csak ha nem küldesz be bizonyítványt, akkor nyilván a duplázás lesz a legelőnyösebb, mivel mással nem is tudnak számolni.

(Ez olyasmi, mint hogy a nyelvvizsga másolatát sem vagy köteles beküldeni. Max. abból nem számolnak pontot.)

2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!