Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én néztem be ennyire ezt...

Csak én néztem be ennyire ezt a biosz emelt szintes feladatot?

Figyelt kérdés
A genetikáról van szó, ahol én levezettem X kromoszómához kötött betegségként, ki is jött minden, hibátlannak gondoltam. Most meg kiderült, hogy a pontok nagy részét buktam ezzel. Más is csalódott az emelt miatt, vagy csak én? No, meg az amőba-ember emésztése is egy "érdekes" feladat volt.
2011. máj. 12. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni?
2011. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
általános orvosira, ahol még egy jó kémiával is illik 80-ra teljesíteni a bioszt. Az utolsó reményem a szóbeli, azzal kicsivel 80 fölé húzhatom. Van remény rá hogy egy-két ponttal csökken a ponthatár? Mert én nagyon 420 körül vagyok, ezen múlik minden...
2011. máj. 13. 11:44
 13/14 A kérdező kommentje:
Jah és vidékre, ott alacsonyabb a ponthatár, 410 és 420 között volt (talán 418) Nekem most kiszámolva 417 pontom van legrosszabb esetben, legjobb esetben (ha felhúzom szóbelivel jóra) akkor 434. Mondjátok, hogy van esélyem. :(
2011. máj. 13. 11:45
 14/14 anonim ***** válasza:

De melyik város? :)

Szerintem csökkenni fog, senkinek sem sem sikerült se a kémia, se a biosz. Mondjuk a töri meg a magyar meg könnyebb volt, mint tavaly. Hát, nem tudom.

De ott a nyelvvizsga, azért is kevesebb jár.

Meg néha azt csiripelik a madarak, hogy idén több embert vesznek fel orvosira. Aztán ki tudja...

2011. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!