Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én néztem be ennyire ezt...

Csak én néztem be ennyire ezt a biosz emelt szintes feladatot?

Figyelt kérdés
A genetikáról van szó, ahol én levezettem X kromoszómához kötött betegségként, ki is jött minden, hibátlannak gondoltam. Most meg kiderült, hogy a pontok nagy részét buktam ezzel. Más is csalódott az emelt miatt, vagy csak én? No, meg az amőba-ember emésztése is egy "érdekes" feladat volt.
2011. máj. 12. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
áhh nyugi a genetikát egy az egybe buktam pfff legszarabb volt álmomba sem gondoltam volna hogy populációs genetika xD ááááá nameg igen tényleg érdekes volt az amőbás dolog néhol csak tippeltem
2011. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a genetikában 2 pontot vesztettem, viszont az amőbásnál 1-et találtam el.

Ősszel újra megyek...

2011. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ti is így csináltátok? Teljesen logikusnak tűnt, csak egy emberre nem volt igaz a családfában, de azt nem vettem észre, mindenkinek a genotípusát meg nem volt időm felírni. A pop.genetikás része nekem jó lett, meg még talán 2 elfogadható (így összesen 4/11p :(, de alapvetően x-kel csináltam. :-( Az amőbás no comment, teljesen félreértelmeztem vagy 4 állítást és alapból 4 pont bukás. A 80%-ban bízom, akkor még nem reménytelen a helyzet..
2011. máj. 13. 07:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, többen írták, hogy X-hez kötötték, de bennem fel sem merült.

Mondjuk én csak 2 hete kezdtem el tanulni a genetikát. Ezt most nem azért írom, hogy húdefaszagyerekvagyok, 2 hét alatt megtanultam a genetikát, hanem azért, mert lehet, hogy nem láttam át a feladatot úgy mint ti, ezért minden lehetőséget megnéztem, vagy nem tudom.

De tény, hogy a genetikára 45 percem elment.

2011. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért ilyen szemetek, hogy megkérdezik X-hez kötött és indokoljam aztán h Y-hoz-e és indokoljam. Ki gondolt arra hogy egyikhez sem??? Amikor az x-es ki is jött..:(
2011. máj. 13. 09:37
 6/14 anonim ***** válasza:

De valami olyasmi volt a kérdés, hogy lehetséges-e, hogy X-hez kötött? Válaszát indokolja!

Szóval nem írták, hogy X-hez kötött.

2011. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként tök mindegy, de elcseszted ezt, én meg az esszét. Más meg mást.
2011. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja... 85 volt a vél és kapásból -11 ponttal indulok..szuper
2011. máj. 13. 11:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem írták azt valóban! Mindenesetre nálunk mindenki arra gondolt, hogy az... Akkor ezt benéztük..ez van.. Nektek mennyi lett? Nekem 76 körül :-S
2011. máj. 13. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem szigorúan pontozva 60. De nem hinném, hogy sokkal több lesz...
2011. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!