Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S mit kell tennem...

S. O. S mit kell tennem hogyha megtámadnak a cigányok?

Figyelt kérdés
ma amikor vége volt a sulinak ottvolt egy csomó és beszólogattak meg minden és nem tudtam volna mit tenni hogyha ránk támadnak :S mert hogyha visszaütök akkor holnap csoportosan jönnek rám ha meg nem ütök vissza akkor meg jól megvernek mert nem tudok védekezni
2011. máj. 11. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos semmit nem tehetsz hála a kedves kormányunknak...


a legokosabb amit tehetsz, ha lehetőséged van rá (és most nem gúnyolódni akarok!!), az az, hogy elszaladsz és felhívod a rendőrséget és mondod nekik hogy a magyar gárda masírozik a sulidnál és azonnal jön egy csomó rohamosztagos droid és a dzsipók legalább betojnak picit pár másodpercre, persze nem kell tudniuk hogy te voltál és a csökött agyukkal úgyse tudják kikövetkeztetni


szóval ez a legokosabb, amit tehetsz, Magyarországon 2011-ben...

2011. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...ez nem meríti ki a csoportos garázdaság, megfélemlítés fogalmát?

Ha ennyire necces a dolog, én elmennék a rendőrségre (körzeti megbízotthoz) és megkérdezném, hogy ilyen szituban mégis mit tegyek, mik a lehetőségek.

Lehet, hogy annyit elérsz vele, hogy arra fognak járőrözni néhány napig.


Üdv!

2011. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 11. 14:44
 4/9 jin válasza:

ha hivod a rendőröket akkor is fuss mert még a fegyverüket se tudják kihuzni a tokbol

hány éves vagy ird és akkor tok segiteni??

2011. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóljatok a szülőknek, az igazgatónak, hogy kérjenek rendőri jelenlétet, és ha féltek, akkor csoportosan menjetek ki egy ideig.
2011. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam egy párszor bevált az hogyha belém akartak kötni,beszólogattak stb nem figyeltem,vagy meglepően kedvesnek kell velük lenni,akármit mondnak maradj barátságos(tom nem könnyű)ezt nem tudják hogy lereagálni sőt lehet hülyének is fognak nézni de legalább békén hagynak
2011. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jin válasza:

elöttem ironak teljesen igazavan

nemtudnak mit kezdeni azzal ha kedves vagy de ne kerülj túl közel mert akkor elvárják h midig odamenj hozzájuk és kedvess legyél

2011. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ;)
2011. máj. 11. 22:21
 9/9 anonim válasza:
mond azt nekik hogy mó zsá szokáresz bó kunu el shé catira muróji zsámózsá
2012. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!