Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy pofozkodós...

Mit tegyek egy pofozkodós tanárral?

Figyelt kérdés

Régebben pofozkodott, azért mert addig hergelt egy idiota amig fel nem alltam és oda nem mentem.

És azelőtt is egyszer megutott, ok nélkül.

Fenyegetőzik h belelép a szánkba, gyomron vág minket, meg ilyenek.

Szülőknek szóltam, igazgatonal volt, lerendezodott, de most megint kezdi.


2011. máj. 7. 18:28
 1/5 anonim válasza:
78%
Pofozd meg, ha megpofoz, bár csak akkor, ha van elég tanú az ÖNVÉDELEMRE mert egyébként közfeladatot ellátó személy elleni erőszaknak fog minősülni.
2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tehát önvédelemből használhatom a pofont/gyomrontérdelést

2011. máj. 7. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem véletlenül kapod azokat a pofonokat. BIZTOS VAN OKA!!!
2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, ők mit tanácsolnak: Diakkozeletert Alapitvany info@diakjog.hu

Ha nem kapsz olyan választ, ami segítene problémádon, akkor go fel az igazgatóhoz és meg mondod neki, vagy csinál valamit vagy feljelentést teszel az oktatási jogok biztosánál.(Ez nem szószerinti feljelentés, ki kell kérni az álláspontjukat) Nekem ez bevált a tavalyi évben, suli kapott egy ellenőrzést és az idei évben már nem tanított a suliban a problémás tanár.

2011. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dobd fejbe egy tojással !!
2011. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!