Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tanárral?

Mit csináljak a tanárral?

Figyelt kérdés
az egyik tanár a suliban már a kezdetektől fogva kicsesz velem ahol tud. már tavaly elhatároztam hogy nem adok neki okot arra hogy belémkössön. órán figyeltem még akkor is han agyon unalmas dolgokról tanultunk és nem is zavartam az órát de mégis szemét velem. nem vagyok rossz ebből a tantárgyból de félévkor 2-est akar adni mert szerinte nem vagyok bent órán meg kibujok a munka alól mikor csak azértnemtudtam bemenni mert 39 fokos lázam volt és fájat a torkom most mit tegyek?
2011. jan. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden órán 39 fokos lázad szokott lenni?
2011. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rúgd ki.

Amúgy meg beszélj az osztályfőnököddel, de gondolom ő is utál, és az igazgató is utál. Ha megvan az igazolás, akkor neki nincs oka ahhoz, hogy kettest adjon, ha jobban állsz.

2011. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy hétig otthon maradta mert lázas voltam de am minden óráján ottvok és azért az egy hétért pattog
2011. jan. 7. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólsz édesanyádnak, ő bemegy, és megkérdezi a tanárt, hogy miért pikkel rád, és ennyi a történet.
2011. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tegyél osztályozó vizsgát, akkor nem kell benn lenned az óráján, és mikor a vizsgára sor kerül jogod van kérelmezni h ne ő vizsgáztasson. így ha akarod az életben nem látod őt többé:) persze csak ha gimis vagy, áltba nem lehet osztályozózni
2011. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zoliol ***** válasza:
egykis pert kell csak csinálni és a kutya nyugszik:D:D:D
2011. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!