Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimikben melyik rész kell...

A gimikben melyik rész kell leginkább az áltsuliban tanultakból?

Figyelt kérdés
Most második félévben kicsit lustítottam és tudni szeretném, h a gimi elején mi kell, mit vegyek át a nyári szünetben. Nem tudom, h mennyit ismételjük át az áltsulis anyagokat ott, de azért pl a hetedikes dolgokat biztos át kell ismételnem, mert az kicsit "lyukacsos" már.
2011. máj. 7. 00:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Komolyan? Legkisebb közös többszörös? :D

Az jó!

2011. máj. 7. 17:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Most te lehet oda jutottal, ahova en csak a gimi elejen(tehat par honappal lemaradtam toled:D), hogy megerett annyira a gondolkodasod, eszed stb, hogy rajottel arra, hogy bizonyos dolgokat megtanulni jo dolog, meg szep, meg kedved leled benne.Gimi-ig szerintem mindenki leszarja a tanulast, de egyesek majd rajonnek, hogy maguknak tanulnak, azert, hogy ne maradjanak butak es muveletlenek, es ha van egy kis verseny szellem az osztalyban akkor az is motival. Hidd el, hogy a nyari vakacioban nem kell, folosleges az iskolai anyagot atnezd, ha valamibol jo akarsz lenni gimiben akkor abbol tanulj, gyakorolj minden nap egy keveset, hiszen az boven elegendo, mert mas meg azt sem teszi. Pl. ha matekbol minden nap megoldasz 1-2 feladatot az adott leckebol, es persze erted is akkor nagyon jo eredmenyeket ersz el.

A nyari vakaciot inkabb toltsd olvasassal, olvass mindent ami muvel, erdekessegeket a vilagrol, tortenelmet, fizikat, felfedezeseket stb, mert nagyobb dolog lesz majd a gimiben ha muvelt leszel es a tanar kerdeseire csak te fogod tudni a valaszt mintha masokhoz hasonloan te is 5ost kapsz egy adott tantargybol.

2011. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kösz!

Gondoltam én arra, h olvasnék csak mindig a gép elé kerültem, mint a tanulásnál is.:D...de nyáron biztos tanulok valamit. Akár a gimis tananyagot.:P

2011. máj. 12. 17:52
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mekkora vonzoerovel bir a szamitogep:D, es nalam a zene foleg, es ennek nem kell mindig ellenalni. En tisztaban vagyok avval, hogy a szabadidom minden percet szeretnem olvasassl totleni, de amikor erzem, hogy nincs kedvem hozza akkor nem olvasok. Kell pihenni is, egyet alszok, es lehet, hogy holnap mar olyan hangulatom van, hogy alig varom, hogy olvasssak.

Szerintem gimis anyagot ne tanulj, nem sok ertelme van, egyreszt meg sincs az anyagod es ugyis elfelejtened sulikezdesig. Helyette olvass tortenelmet, fizikat vagy akarmit > oran hozza tudsz szolni a temahoz, kaphatsz +pontot, 5-ost stb. Minel tobbet olvasol, rajossz, hogy egyre tobb dolgot nem tudsz. ;)

2011. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem megfogadom a tanácsodat. Nyáron megpróbálok szépen LASSAN leszokni a lustaságról, előkészítem az agyam a gimihez tanulással és mire gimis leszek már nem kell félnem, h nehezen tanulok meg valamit. Ha mégis van amit nem értek/tudok, akkor meg neten utána nézek vagy jöhet a korrepetálás. Lett egy kis önbizalmam.;) Kösz megint!
2011. máj. 13. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!