Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit nézzek át a...

Szerintetek mit nézzek át a biológia érettségire?

Figyelt kérdés

Tudom, elég széles a skála, csak 3 könyv mégis rengetegnek tűnik. Néztem a követelményeket is, de nagyon sok.

Ti hogy készültök/készültetek fel?


2011. máj. 6. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban olyan könyvet, amely a kövrendszert dolgozza ki. Pl. Mozaik, Panemsuli. Még ha jól is tudod az anyagot, lehetnek a kövrendszerben konkrét összefüggésekre, példákra kérdező részek, amelyeket kb. vizsga előtt kell bevágni, mert könnyen elfelejtheted.


Ha meg egyáltalán nem tanultál eddig, akkor veszett az ügy, bármilyen könyvvel. Azt nem írtad, milyen szintre mész.

2011. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én átnézem a 3 könyvet, meg van még két vizsgakönyvem, meg átnézem a jegyzeteket. Ma este kezdek...jajj:S
2011. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!