Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségire...

Emelt biológia érettségire mennyi idő alatt tudnék felkészülni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk most nekiállnék van rá mód, hogy letegyem októberben? Természetesen fontos, hogy nagyon jóra sikerüljön. Vagy ezt inkább felejtsem el?
2011. júl. 20. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Emelt előrehozott nagyon necces. A fakt két éves, annyi idő bőven elég, hogy felkészülj, és neked sem kell meggebedni. Inkább nyelvből tegyél előrehozottat.
2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már leérettségiztem, csak évet halasztok, Faktra jártam, minden anyag/könyv megvan, csak meg kéne tanulni
2011. júl. 20. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én most érettségiztem és eléggé elszúrtam bioszt emelten 47% lett ami 4-nek számít, de ennyi százalékkal tudod mit ér?!! nagy semmit

szóval énis készülök októberire újra jelentkezem + kémiából is és sztem ha most elkezded simán feltudsz készülni csak ne linkeskedd el, énis előről kezdek mindent, végre nem kell 6 tárgyra egyszerre koncentrálni, sajna nem vagyok annyira zseni mint mások, nekem szenvednem kell, a lényeg h elhatározás kérdése sztem próbáld meg!!!

2011. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja ami nálam húzos az a genetikai feladatok emiatt szeretnék keresni egy tanárt akiveé szépen begyakorolom de sztem genetikán és biokémián kivül minden beseggelhető :S
2011. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nem tudom mi lesz, még gondolkodom rajta, egyenlőre tanulom mindkettőt, aztán meglátjuk melyik fekszik jobban. Ja és ment a zöld :)
2011. júl. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!