Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap emelt törizek, de nem...

Holnap emelt törizek, de nem tudok semmit, elmenjek?

Figyelt kérdés

Tavaly közép szintet 87%-ra csináltam meg. Írásbeli 79,5% körül volt, szóbeli 100%-os. De most alig tanultam emeltre.

Nem fog sikerülni szerintem. Minimum 68%-ra kell írnom, hogy jobb legyen. (Mert 68%-os emelet, kb 88%-os középnek felel meg.)


Eléggé aggódok, nem készültem fel megfelelően. 30témakörből ami kell szóbelire, abból is csak 20at néztem át. Meg csináltam pár feladatot, amik előző években voltak. Szerintetek van esélyem?


2011. máj. 3. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne mennél el? Nem vesztesz semmit.

Menj csak el, lehet, hogy pont olyan feladatok lesznek, amikre készültél. Bármi megeshet.

2011. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnék semmit nem adtam volna be, meg tavaly 87% lett, de eléggé tartok ettől. Nem baj! Akár milyen is lesz, én a törit fogom tanulni, mert a legfontosabb tantárgy szerintem!
2011. máj. 3. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
a töri nem a legfontosabb tantárgy
2011. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Második, mindenkinek más számít fontosnak. Nekem pl. a nyelvtan és az irodalom. Meg a töri is. Ezért senkit sem lehet hibáztatni.

Első voltam.

2011. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem a legfontosabb. sokkal fontosabbak a természeti tantárgyak, hiszen illik tudni mi miért. :)
2011. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi... nekem a magyar, a történelem és (ilyen is van) az ének-zene volt a legfontosabb.
2011. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!