Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmenjek a suliból, vagy ne?

Elmenjek a suliból, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az eddigi sulimba eléggé bunkók az oszt.társaim. Kevesen is vagyunk, és mindenkit piszkál mindenki. A tanárok pofára osztályoznak, mondjuk nekem elég jó jegyeim vannak átlagban, de 2 tanár engem is szívat. A biológia oktatás egyenlő a nullával, és én biológia-technika szakos tanár akarok lenni. A másik suliba már beadtam a jelentkezést, de ott teljesen ismeretlen lesz mindenki, viszont jó osztályba kerülnék, de van néhány elég gazdag csaj akiktől nem tudom mit várjak. Messzebb van mint a mostani sulim, és nem tudom, hogy erre a 2 évre megéri-e átváltani. Szerintetek?
2011. máj. 9. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:

*sulimban

*mindenkit

2011. máj. 9. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben tuti váltanék ha a tanárok sz*rok, ha nem váltasz a jövőd múlhat rajta, ha a bioszt nem tanítják rendesen
2011. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megéri!

Ha időben észbekapok, talán én is átmegyek egy biosszal jobban foglalkozó iskolába. De megrekedtem egy humánban. Mindenképp próbáld meg, ne a távolság legyen a döntő, hanem , hogy megfelelő oktatást és normális közeget kapj. Két év marha sok idő tud lenni egy szar helyen, ráadásul felvételi szempontjából sem éri meg.

2011. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az osztályod se jó, meg a tanítás is gyenge, megéri váltani. Két év még hosszú idő, addig minden nap ide kéne bemenned!
2011. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!