Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma van az érettségi bankettem....

Ma van az érettségi bankettem. Elmenjek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek inni, amúgyis vezetek, és nincs kedvem partizni. Mennyire nagy élmény egy ilyen esemény? Az osztályból se nagyon találtam eddig magamnak "partnert", aki nem iszik. Ti elmennétek ilyen körülmények között is?
2011. jún. 17. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Igen. A kedv még megjöhet, inni meg nem kötelező. Ha nem érzed jól magad, legfeljebb hazamész. Nekem pl. nagy élmény volt, de ez a közösségen is múlik.
2011. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem mentem. Már évekkel ez előtt volt, mindenki azt mondta, hogy meg fogom bánni, de nem bántam meg.

Az osztályunk egy rakás fos volt, erre az alkalomra el kellett volna játszani, hogy de nagyon sajnáljuk, hogy mindennek vége, mindezt egy puccos drága étteremben, mert a gyáros kölke kitalálta, hogy odamenjünk. Én otthon maradtam és tök jól elfoglaltam magam. Aki volt, azt mondta szar volt.

2011. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem holnap lesz és akkor is mennék, ha világvége lenne. Vissza fogod még Te sírni a gimnazista éveket ! Még ha sz@r is az osztály, gondolj arra, hogy most vagytok együtt utoljára...
2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.Szerintem ha nem vagy mondjuk jóban az osztályoddal, teljesen felesleges.
2011. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na leszavaztam a bankettre menést, köszönöm a véleményeket. Megpihent a lábam, és olyan vízhólyagok nőttek a TALPAMON, hogy iszonyat. Nagyon fáj, szóval a bakett leszavazva kedv, osztályközösség, és ivászat miatt. De azért köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 17. 21:47
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
Szerintem mehettél volna:) Jó dolog lesz szerintem:) Nekünk kedden lesz, de ha én nem megyek nem lesz bankett xDD Én főzöm rá a kaját xd:)
2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy, nem bántam meg, ehelyett jót beszélgettem tesómmal ;)
2011. jún. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!