Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki olyan buta,...

Hogy lehet valaki olyan buta, hogy a magyar érettségi utolsó feladatában megcserélte a két költőt?

Figyelt kérdés
Most meg nyavalyognak, amikor egyértelmű volt, le volt írva feketén-fehéren!
2011. máj. 2. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

nem volt leírva:D senki nem tudok olvasni?:D

EMilről írták: a forma és tartalom egysége nem fontos nála

az első vers pedig rendezett volt. Apollinaireről nem írtak semmit.

A feladat pedig nem azt mondta,h. a második vers van lefordítva... Hanem: DÖntse el melyik Emil és melyik Apollinaire verse(az utóbbit xy fordította) Tehát nem a második verset,hanem Apollinaire versét.

2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Már bocsi,de ne mond azt másra hogy buta! Ott abban a szituban az ember azt se tudja hol van (én legalább is). Kevés az az egy óra,mindig vissza kell lapozni,sietni kell. Szóval kicsit vegyél vissza,jó?
2011. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Remélem, hogy neked egy hibád se lett az egész érettségiben! Ha igen, akkor én a helyedben nagyon elszégyellném magam. Olyan hülyén leélni az életemet... Pfff.
2011. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Vegyél te vissza. Persze, hogy vissza kell lapozni, nem hiszem, hogy bárki meg tud jegyezni olyan hosszú szöveget. Ott volt, hogy Emil a külsőségekre adott, tehát ott volt egy rendezett, jól rímelő, szabályosan megszerkesztett vers, jól érthető, mellette egy össze-vissza, nehezen érthető. Na ezekből ki az, aki nem látja? Bocsi, de annyian nyarvognak miatta, és idegesít, mert ezt nem tudni? Még fellebbeznek...az...
2011. máj. 2. 19:21
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincs miért elszégyellnem magam.:)
2011. máj. 2. 19:21
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
hát b.zdmeg, én csak ennyit tudok mondani... Mert olyan tökéletes vagy, remélem olyan egyértelmű hibát vétettél, hogy még anyád is elszégyelné magát. Amúgy meg ha azt veszed minden feketén fehér le volt írva, tehát neked hibátlan lett, ugye?
2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, nekem hibátlan lett.:)
2011. máj. 2. 19:29
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
jó nem azon fog múlni az életem mert 2 pont, csak én nem azt vettem ki a szövegből és nem számít a magyar:D szal nem nyavalygok:D
2011. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Akkor remélem a többi is hibátlan lesz...
2011. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó, oké értem, nem kell háborogni... Akkor csak szerintem volt kész vicc ez az érettségi. Bár néhány honlapon már van írva, hogy a tanárok szerint is nevetségesen könnyű volt. Nem kell lehordani, mert szerintem könnyű volt, de jó számomra, aki ennyit nem tud, az nem okos, nem kell bszdmegoldani és anyázni SZERINTEM! Titeket minősít, éppúgy mint engem a véleményetek a kérdésemről, a ki mennyire szégyelli el magát dolgot azt hiszem megbeszéltük.
2011. máj. 2. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!