Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy emelt...

Hogyan néz ki egy emelt szintü biológia érettségi szóbeli része és egyáltalán milyen könyveket kell (ene) megtanulni a sikeres vizsgához?

Figyelt kérdés
Lehetöség szerint olyanok könyvajánlatát várom, akik emelteztek biológiából, esetleg nagyon jó eredménnyel is tették le azt.
2011. ápr. 30. 09:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Sziasztok! Aki megkapta el tudná nekem is küldeni?:) előre is köszönöm itt az email címem: nelliszabo18@gmail.con
2015. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
Sziasztok! 34. válaszoló vagyok. Közben én találtam neten egy összeszedett szóbeli tételes word-öt. Ha azt kéri valaki, szívesen átküldöm, írjatok privit! :)
2015. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:

Esetleg aki megkapta, nekem is átküldené: fk97@freemail.hu

Előre is köszönöm

2015. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
Ha még meg lenne esetleg valakinek: elküldenétek nekem is a sopronigreta8@gmail.com email címre? Nagyon köszönöm, örök hálám!! :)
2016. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:

Valaki, aki ezt most olvassa el tudná nekem is küldeni. A világ legboldogabb emberévé tennétek egy szóbelire készülő diákot!

fkaranyicz@gmail.com

Köszönöm!

2016. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:

Valaki nekem is el tudná küldeni ha nagyon szépen megkérem? ☺ csaszar.k97@gmail.com

örök hála, ingyen sör :D

2016. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

SOS valaki nekem is kuldje at legyszi!!!

rokeaa@gmail.com

Orokhalam!! :)

2016. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Sziasztok ! Valaki nekem is kuldjon :) legyszives ! Nem a temakor kellene , hanem tetelek :) hogy milyen feladatok vannak konkretan :)
2016. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!