Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok az érettségi...

Mit tanácsoltok az érettségi előtti utolsó hétvégére?

Figyelt kérdés
Jól tanulok, izgulok az érettségi miatt, szeretném hogy jó helyre kerüljek be. Tettem is érte sokat, rendesen tanultam a négy év alatt, fontos volt nekem, hogy mindig készüljek az órákra. Viszont most nincs ötletem, mit érdemes átnézni ismételni az utolsó napokban. Írtam előző érettségiket, atlaszt, függvénytáblát átnéztem. Ezt a két napot a pihenésre és a feltöltődésre kéne szánni vagy még tanulni kéne? Esetleg egyéb tippek az érettségire? Tapasztalatok? :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 29. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Megint én vagyok! :-D


Nekem is a biosz volt a választott tantárgyam.Attól is féltem azért,de az csak jövőhéten lesz :-D


De összességében még egyszer mondom,hogy nem kell félni.

Matek sem vészes.Ha nem vagy belőle zseni (akárcsak én),akkor nagyon hajts rá az első részre ( 45 percesre),mert azok szinte rutin feladatok.

Kb. csak átlagszámítás,egyenletrendezés,Pitagorasz-tétel és hasonló könnyű feladatok vannak benne.


Én a matek második részénél viszont majdnem elbőgtem magam a feladatok láttán :-DD

2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!