Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érettségi után a barátomhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi után a barátomhoz költöznék, de sok minden közbeszól. Mit tanácsoltok? (Részletesebben lent. )

Figyelt kérdés
Ebben az évben érettségizem, és érettségi után szeretnék a barátomhoz költözni. Csakhogy ott szinte semmi munkalehetőség, főiskoláról ne is beszéljünk. Teljesen tanácstalan vagyok - igaz, ez a jövő -, de nem akarom magam áltatni. Évek óta km-ek választanak el minket, és én még nem akarok így éveket. Én Pesten lakom, Ő Balassagyarmat mellett.
2009. szept. 22. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Mivel most érettségizel akkor 18 körül lehetsz, max 19. Nem vagy még túl fiatal ahhoz hogy odaköltözz hozzá? Mióta vagytok együtt? Ha semmi munkalehetőség, akkor milenne ha ő költözne oda hozzátok, vagy vhol Pest és gyarmat között keresnétek vmi albérletet?
2009. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 éves leszek novemberben, mert évet halasztottam. Nem sokára 3 évesek leszünk. Ő nem jöhetne ide, mivel - nővérem nélkül - még 6-an vagyunk panelban. Meg azért az nem túl jó magánélet lenne. Ő pedig túl makacs - megértem, én is -, és mindig azt mondja, hogy itt ez a nagy kertesház, ennyi földdel, terméssel, két kisebb számlát kell fizetni, és kész, akkor miért menne albérletbe? Jó, mondhatnám, hogy "értem", de nem mondom, mert megértem, én is ezt mondanám, ezt nem jelenti, hogy nem szeretném. :) De ha nincs más megoldás, megtenném.
2009. szept. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!