Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magán matektanáromnak mit...

Magán matektanáromnak mit rajzolhatnék ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagyon sok éve tanít már, és most fogok érettségizni. Fogok neki adni egy ajándékot, de pluszba szeretnék neki vmit rajzolni, mert szépen tudok és az olyan egyedi lenne. Tudtok vmi ötletet adni?
2011. ápr. 26. 19:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

na ez az. Rohadtul nem érdekel, hogy írkálok egy fórumon, amíg világ életben tökéletes voltam helyesírásból, nem fogok öngyilkos lenni, mert nem fogok olyan helyen odafigyelni rá, ahol ennyi gyökér van...

Utolsó köszi a választ, vmi konkrétat tudsz mondai? vagy estleg más ajándék ötlet is jöhet, kivéve a toll, mert az már ki van lőve, pedig azt akartunk:/

2011. ápr. 30. 23:40
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
gyökér??? az a növényeknek van :) - ha esetleg nem tudnád... egyébként meg, ha valaki tud helyesen írni, akkor úgy ír, még egy fórumon is....
2011. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kicsit idegesítőek ez az erőltetett poénok vagy te élvezed, hogy h.lyét csinálsz magadból? Mert én inkább szégyelném magam a helyedben és nem a helyesírásról okítanék vkit egy fórumon, ahol rajtad kívül senki sem nézi, ki hogy ír és senkit sem érdekel ha vki rövidítva összeírja a szavakat...
2011. máj. 1. 11:00
 14/22 anonim ***** válasza:
a "HOGY" kötőszó elé vesszőt kell tenni :) egyébként a szó, amihez pontot írtál "LY" csak, a biztonság kedvéért :)
2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

-Valamint: "Kicsit idegesítőek ez az erőltetett poénok" ez nyelvtanilag így hangzik: "kicsit idegesítőek EZEK az erőltetett poénok", ha azt írod : "ez", akkor értelmetlen; a "szégyelném" az: "SZÉGYELLNÉM", továbbá nem "rövidítva", hanem "rövidítve" (gondolom tisztában vagy, a hangrendi illeszkedés törvényszerűségével, csak elgépelted, de hátha nem...:) )


u.i.: látom, azért megfogadtad, és tettél a "hogy" elé vesszőt..

2011. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Neked vmi kisebbségi konplexusod van, vagy csak nincsenek barátaid és itt éled ki magad? Mert ilyet normális ember nem csinál.


Egyébként mi az, hogy megfogadtam a tanácsod, h h elé vesszőt raktam? szóval nem mondtál ilyet meg..

1. mindig rakok elé, kiv. a h.lyén néz ki és gondolom, hogy nem érted mit akarok úgy írni. lsd.: ..nézi, ki hogy ír... A te agyi szinteddel kétséges, h megérted, ha telepakolom veszőkkel, mert amit értelmesen leírtam azt se értetted meg...


Szerintem nem menő már ez az nettanár felállás, mert szerintem most nincs olyan, aki veled egyetért, inkább csak röhögnek rajtad, hogy egy szimpla kérdést sem tudsz megérteni és aszerint válaszolni, vmint megszállottan próbálsz belemagyarázni egy mondatba hibákat, pedig szerintem te is jól tudod, hogy kivétel nélkül mind elírás és nem helyesírási hiba. Vagyis nem vagyok benne biztos, h tudod, de azért remélem a -10-es IQ-al felfogod amit mondok és inkább elmész szórakozni, hogy pár barátot szerezz és ne írkálj fórumokra saját keserűségedben. (mellesleg elhiszem, h azért írkálsz iyleneket, hogy legalább addig is rád figyeljünk, de így csak mindenki sajnálni fog téged a szánalmas viselkedésedért).. na pá

2011. máj. 1. 15:07
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
forogj a ráktól te....
2011. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na mi van? Elfogyott a szókincsed vagy csak megakadtál?:) ennyit rólad
2011. máj. 1. 15:47
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
A kérdezőnek igaza van abban, hogy rohadtul nem ez a kérdés, hogy helyesen-ír e, vagy nem, hanem hogy mit adjon a tanárának ajándékba, erre viszont értelmes választ még nem kaptunk. A nyelvtannáci válaszadónak viszont abban van igaza, hogy valóban: nem ír helyesen a kérdező! De könyörgöm, ki a francnak számít ez? Én is azt mondom, hogy aki helyesen ír, az itt is helyesen ír, de KIT ÉRDEKEL ez EBBEN a szituációban?!
2011. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira választ akar, akkor rajzoljon neki -kemény famentes lapra- matematikai képlethalmazokat, térgeometriai alakokat, grafikázza ki, tegye bele egy -minden ajándékboltban kapható- üvegkeretbe, és az legalább egyedi és modern is...
2011. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!