Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javíthatok még az átlagaimon?...

Javíthatok még az átlagaimon? Kétségbeejtőek a jegyeim.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz jegyeket szereztem a második félévben. Hetedikes vagyok, az első félévben kitűnő voltam, most pedig így állok, második félévben:

nyelvtan: 3,8

irodalom:4,6

angol:4

töri:4,4

föci:3,2

matek:3,1

fizika:4

kémia:3,7

biosz:3,6

ének:4


A többi jelentéktelen tantárgy(tesi,rajz,technika stb.) mind ötös. Ezeket a rossz átlagokat ki tudom még javítani? Nem vagyok buta, csak nagyon lusta, alig tanultam vmit a második félévben. És ugye a hetedik évégi jegyeket beleszámítják a felvételibe is. Félek, hogy sehova se fognak felvenni ilyen sz*r jegyekkel..:/

Gőzerővel elkezdtem tanulni(tudom, "kicsit" későn..), most is mindennel kész vagyok.

Van rá esély, hogy kitudom javítani ezeket? 13/L


2011. ápr. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Helyettünk a tanáraidat kellene kérdezned.
2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azok nem mondanak semmit -.-" Csak annyit,hogy "jaj, ne zavarj már, ezt én honnan tudjam?"


Amúgy köszi a segítséget -.-.

2011. ápr. 13. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Még javíthatsz.És kezdj is bele:D Másnak év vége előtt 2 héttel jut eszébe h. "jaj én javítani akarok" vagy "jaj,hát én nem akarok megbukni".(osztálytársam):D

Készülj fel minden dolgozatra jól.És állj hozzá pozitívan:)

A tanárok általában megadják a jobb jegyet ha látják rajtad,hogy nagyon hajtassz:p Sok sikert!

2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha belehúzol szerintem igen, főleg, ha tudják, hogy van hozzá eszed és akarsz is javítani, akkor nem lesznek veled rosszindulatúak, ők sem hülyék, tudják, hogy ez számít és a jövődről van szó. Csak mutasd meg, hogy tudod és légy aktív órákon! Sok sikert!
2011. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2011. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!