Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan javíthatok a matek és...

Hogyan javíthatok a matek és fizika jegyeimen?

Figyelt kérdés

Segítség!! Kérlek!

Egyszerűen nem megy... már annak sem látom értelmét, hogy neki álljak és átnézzem, mert a magyarázat semmit nem ér.

A matek tanárról tudni illik, hogy szeret mesélni, de nem matekról, inkább való lenne töri tanárnak.

Én nem tudok semmit matekból és ez elkeserít. Tudom, hogy tennem kell érte, járok is külön tanárhoz, de mégis... nem értek semmit. Egy feladatot elém raknak és nem tudok vele mit kezdeni. Nem látom meg az összefüggéseket... semmit.

Hogyan tudnám ezt észrevenni?

A humán tárgyak mennek, ugyanis azokat csak tanulni kell, azzal nincs is baj... de a számolás...

Célomnak érzem, hogy jó legyek belőlük, hogy később úgy emlékezzek vissza, hogy igen - jó voltam, tudtam és még most is tudnám... de így? Matek jegyzeteimet nem tudom használni, hiszen nem összefüggő, inkább firkantások...

Valami ötlet? Az elejéről kéne kezdenem, mert az alapoknál lehet baj... :/


2011. ápr. 14. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez így eléggé gáz, hogy jársz külön tanárhoz és nem tudod... milyen suli közép vagy ált. isk.? Amúgy meg a humán tárgyakat sem érdemes csak úgy bemagolni
2011. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Középiskola...

Nem magolom, vizuálisan szoktam tanulni. :)

2011. ápr. 14. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A matek olyan, mint egy emeletes ház. Ha hiányzik az alapja, összedől. Vhol elakadtál, ami miatt nem érted a többi részét sem.
2011. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!