Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbelin még javíthatok?

Szóbelin még javíthatok?

Figyelt kérdés
Borzasztó lett az egyik érettségim.Valakitől azt hallottam hogy ha 20%ot nem is értél el 10%tól még ugyan nem kettes de szóbelin (persze rengeteg tanulással) javíthatsz.Ez igaz?Ha megvan 10%om még van esélyem szóbelin vagy elbuktam az egészet?
2010. máj. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szóbelivel maximum(!!!!) csak 1 jegyet lehet javítani az írásbelin
2010. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elég, mert 1esrol 2esre legalább nem bukom el az egészet ahogy van,mert ha így történne a javító-pótérettségiig azaz októberig érettségi nélkül maradok még OKJ képzésre se tudnék jelentkezni csak jövőre.
2010. máj. 13. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy javíthatsz, egyébként nemcsak egy jegyet, hanem ahogy kijön a pont, pl mondjuk 10 pontos magyar írásbelihez maximális 50 pontos szóbeli az már hármas. Melyik tárgyat sikerült így elszúrni, hiszen a 3 sorodból látszik, hogy értelmes ember vagy. Biztos, hogy olyan rossz lett? Ellenőrizted a javítási útmutatóval?
2010. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj,megnyugodtam, köszönöm szépen!=) Részleteket nem mondanék de igen, tényleg iszonyatos lett.Szóbeli menni fog,rengeteg időm van tanulni és megmutatom hogy nem az eszem hiánya az a borzalom, még ha csak 2-es 3-as lesz is.Nagyon féltem hogy nincs még egy (utolsó) esélyem.Köszi mégegyszer!=)
2010. máj. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!