Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociológia=szociális munkás?

Szociológia=szociális munkás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nagyon nem.
2011. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ég és föld.
2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
egyetemre inkább csak moslékért járj
2011. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló :)

azt hittem ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk!

Tisztában vagyok vele,hogy a 2 dolog nem ugyanaz,elismerem rosszul tettem fel a kérdést.Helyesbítek,arra lennék kíváncsi,hogy aki szociológia diplomát szerez,az elhelyezkedhet a későbbiekben,mint szociális munkás?

2011. ápr. 9. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem, persze van rá esély. ha szociális munkásként akarsz elhelyezkedni, szociális munkás szakra jelentkezz.
2011. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező.Arra a kérdésedre a válaszom, hogy elhelyezkedhetsz-e szociális munkás képesítés nélkül szociális munkásként?Nos hát habár a mai Magyarország sajnos egyrészt a papírok királysága alatt szenved,viszont másrészt meg részben a protekciósok királysága alatt is szenved.Én már majdnem szociális munkás vagyok, és tudok olyat, hogy helyettem egy nyolc általánossal rendelkező lányt raktak be szociális munkás munkakörbe.Szóval itt már minden lehet protekcióval.De ha valaki szívvel lélekkel,és szakértelemmel akarja csinálni a munkáját,amely jó estben a hivatása is,akkor iratkozzon be a megfelelő képzésre!Remélem nem tűnök túl kegyetlenek.
2011. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!