Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa ösztöndíjjal kapcsolatos...

Bursa ösztöndíjjal kapcsolatos problémám van! Ebben a hónapban mindenki rendesen kapott annyit amennyi jár?

Figyelt kérdés
Ma utaltak Bursa ösztöndíjat.9600 Ft-ot ítéltek meg havonta, előző hónapban annyit is kaptam, viszont most csak a felét. Egyik barátnőm rendesen kapott a múlt hónapban, viszont most többet utaltak neki mint ami elvileg járna.Ti rendesen megkaptátok? Ilyenkor mi a teendő?
2011. ápr. 7. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem lecsippantottak belőle 3.500 forintot, így kapok most 8.000-et. Előző félévekben mindig 11.500-at utaltak. Pedig nem lett több az egy főre jutó pénz a családban.


Utálom a bürokráciát, így nem kezdek el utánajárni, miért kapok kevesebbet.

2011. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Utálom a bürokráciát, így nem kezdek el utánajárni, miért kapok kevesebbet."

Hát igen, akinek mindegy 3500 forint, annak nem is kell...

2011. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy értette az első válaszoló, ahogy én is gondolom, hogy hiába járnánk utána úgyis nekik van igazuk és megmagyaráznák a dolgot valahogy, szóval mindegy..:( de bízom benne hogy jövő hónapba akkor annyival többet utalnak.
2011. ápr. 10. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!