Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy szóbeli középfokú...

Milyen egy szóbeli középfokú angol BME nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Vizsgáztatók,kérdések,nehézségi szint,hogy lehet rá készülni,ilyenek érdekelnének...Előre is köszi:))
2011. ápr. 6. 16:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy sikerült a szóbeli pénteken?
2011. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szia! Csak most jutottam géphez,azért írok most. Nem is volt nehéz!:)) A témák is azok voltak amiket tudtam,bár én igyekeztem mindent megtanulni jól..A közeledő húsvétról is sokat beszéltem,az volt a fő téma:D Remélem jó lett!:) Köszi a szorítást és a biztatást,tényleg nem kellett volna ennyire izgulnom.:)
2011. ápr. 9. 22:51
 13/30 anonim ***** válasza:
Na ugye, mondtam én. Gratulálok, biztos sikerült! :)
2011. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Én sehol nem találok kidolgozott tételeket!! Help! vki eltudná őket küldeni!?? rencsacsa6@hotmail.com vagy ide bemásoli!! nagy segítség lenne!! köszönöm! :-))
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

Sziasztok!:)

Én is gondolkozom rajta,hogy ezt a fajta nyelvvizsgát csinálom meg júniusban.

Esetleg nekem is át tudná valaki küldeni a tételeket?

(barna.dora94@gmail.com)

És az írásbeli része milyen,mennyire nehéz?

2013. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
22:17-es, vannak már tételeid? Most látom csak ezt a kérdést, viszont nagyon szívesen át tudom küldeni a tételeimet. Meg van mind kidolgozva, remélem még nem késő, ha júniusban mész :$
2013. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

Sziasztok, én nyáron szeretném megcsinálni a nyelvvizsgát,eddig csak jókat hallottam róla.Ha valakinek vannak tételei elküldené nekem?

Köszönöm.

2013. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

valakii akinek megvannak a kidolgozott tételek, ha nagyonszépen megkérem, eltudná nekem küldenii.?? timcho@citromail.hu

iszonyat fontos lenne.:(

2013. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Valaki elküldenél nekem is a kidolgozott szóbeli tételeket és esetleg valami szituációs anyAgot is??? zsanna001@freemail.hu

Köszönöm előre is!

2014. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

El tudnátok nekem is küldeni a teteleket? Vagy néhanyat közülük? Nagyon nagyon megköszönném!!!:)) (krisztina.muka@gmail.com)

Vagy ha valaki tud linket, ahol megtalálhatóak, azt is szívesen fogadom!

2014. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!