Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét minden tanár?

Miért ilyen szemét minden tanár?

Figyelt kérdés
Tegnap írtunk töri tz-t, és rendesen megírtam, tudtam is, csakhogy egyre nehezebbek az anyagok, és mikor végeztem leírtam a következő anyag tartalmát a kezemre. Észrevette, és óra végén mondta hogy mossam le, le is mostam ott helyben, mondtam is neki, hogy nem csaltam, csak azt írtam le, azt mondta hogy tudja, mert látta, és épp ezért mondta hogy mossam le. Aztán az ofőnek (őt mindenki utálja, ő a legrosszabb tanár) meg úgy mondta, hogy puskáztam, ő meg lejáratott az egész osztály előtt, elmondtam neki is, persze nem hitt nekem. Most meg az egész osztály erről beszél. Pedig kitűnő tanuló vagyok, csak egyre nehezebb minden, amúgy sosem puskáznék. Persze, akik puskáztak azokat meg nem vették észre... Őket meg nem köphetem be, mert akkor már nem beszélgetnek velem. Szóval az ofő még rámfogta hogy nem vezetem rendesen a füzetem (2 hete még dicsérte) és nekem meg olyan szar érzés, hogy lehet hogy több órás tanulásra ad majd 1-est, holnap lesz megint töri óra, és nem akarok bemenni, se osztályfőnökire, mert félek, hogy lecsesznek a semmiért. Amúgy is érzékeny lelkű vagyok, nagyon könnyen elsírom magam. Mit tegyek? :( Már remeg a kezem is, úgy félek, nem akarok holnap suliba menni :(
2011. márc. 31. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha most ennyire rettegsz, akkor mi lesz az egyetemen, vagy a munkahelyeden? annyi igazságtalanság fog érni az életben, hogy erre nem is fogsz emlékezni. nem kell mindent ennyire felvenni, aztán kevesebb lesz a stressz.
2011. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bekapsz egy, vagy két egyest, végighallgatod a tanáraidat, kijavítod, és legközelebb megvárod a szünetet a tanulással. Bár nagyon nehéz visszaszerezni az elvesztett becsületet.
2011. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha úgy viselkedsz, hogy az okot ad a gyanúra, akkor ne lepődj meg, ha meggyanúsítanak.

Ha a kezedre volt írva bármilyen anyag, akkor a tanár joggal feltételezhette, hogy puskáztál. Egyébiránt a magyarázatod, hogy a következő anyagot írtad a kezedre, hát, hogy is mondjam, erősen sántít. Témazáró után mit írkálsz elkövetkező anyagot a kezedre? Ha nekem jönne valaki ilyen gagyi magyarázattal, én sem hinném el.

Az meg, hogy te lebuktál,a másik meg nem, hát így jártál. Lesz még ilyen az életben.

2011. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem hihető. Ha a kezemre írom, azért írom, hogy majd leírjam egy papírra hogy mi lesz a kövt. tz-ben és arra készüljek. Amúgy 5-öst kaptam, szerintem tudta hogy ne puskázok, meg nem is nézné ki belőlem.
2011. ápr. 1. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
ha nem akartál puskázni, akkor mégis mi a fűzfának írtad a kezedre???? és még te vagy felháborodva? jobb helyeken azonnal elvették volna és egyes...
2011. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem puskázás...
2011. ápr. 2. 12:04
 7/7 anonim válasza:
"Őket meg nem köphetem be, mert akkor már nem beszélgetnek velem" Feltételezem azt akartad írni, hogy "akkor nem beszélgetnének velem". Azért nem semmi, hogy azért nem köpsz be valakit, mert akkor nem beszélgetnének veled, nem is azért, mert nem akarsz kicseszni velük... Amit írtál szerintem két fő bajod van : túlzott megfelelni vágyás, és önzőség...
2011. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!