Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozatomban a lapnak...

A szakdolgozatomban a lapnak mindkét oldalára kell nyomtatnom vagy csak a lap egyik oldalára? Mármint kétoldalas vagy egyoldalas szokott lenni?

Figyelt kérdés
Mert ugye az se mindegy, hogy 30 lapos vagy 60 lapos lesz emiatt, de én szerintem egyoldalasnak kell lennie. Várom szakdolgozatban jártam emberek véleményét!
2011. márc. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
egy oldalas
2011. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy oldalas, de nem is csinálják máshogy szakdolgozat kötésnél, ez alap nekik :)
2011. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jobb, hogy itt kérdeztem és nem ott égtem ezzel a kérdéssel. :)
2011. márc. 18. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg jobb, ha az illetékesektől kérdezed meg, hogy ők mit várnak el. Nincs abban semmi égő.
2011. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ott kérdezd, hogy hogy kérik, amúgy meg adják oda leírva, hogyan kérik.
2011. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, sikerült megoldani :) egyoldalasat akarnak.
2011. márc. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!